Gegužės 2 d. 18 val. LKKSS VAS nariai kviečiami į susirinkimą dėl Liepynės kapinių

Organizuojamas norą būti palaidotais Liepynės kapinėse LKKSS VAS sklype pareiškusių ar norinčių pareikšti LKKSS VAS narių susirinkimas

LKKSS VAS nariai, pareiškę ar norintys pareikšti norą būti palaidotais Liepynės kapinėse LKKSS VAS sklype, š. m. gegužės 2 d. 18 val. kviečiami į susirinkimą, kuris įvyks Vilniaus įgulos karininkų ramovėje II-ame aukšte (salėje). Darbotvarkė: priimti siūlymą VAS valdybai kokiu būdu organizuoti reikiamą kapaviečių priežiūrą ir kaip užtikrinti  kapaviečių rezervavimą išreiškusiems norą ten būti palaidotiems VAS nariams.
Suteikdama plotą kapinėse Savivaldybė iškėlė ir sąlygą –laikantis laidojimo Taisyklių patiems jį prižiūrėti. Kapinių dalyje, kurioje yra VAS sklypas, pagal projektą kapavietės turi būti aprėminamos trinkelėmis bei vejų bordiūrais, darbus leidžiama vykdyti tik kapines prižiūrinčiai įmonei, darbus gali užsakyti ir už juos atsiskaityti tik VAS valdyba… Kam dar, jei ne patiems norą ten būti palaidotiems išreiškusiems VAS nariams, reikėtų padengti kapaviečių įrengimo kaštus bei apsiimti prižiūrėti burtų keliu nustatytą kapavietę. Laidotis gi, vadovaujantis teisės aktais net ir LKKSS VAS sklype teks eilės tvarka. Su Savivaldybe yra suderintos tokios kapaviečių įrengimo kainos: vienvietės – 330 €, dvivietės – 505 €, trivietės- 615 €. Negalintys ar nenorintys patys prižiūrėti kapavietes, galėtų kreiptis į kapines prižiūrinčią įmonę, kuri už sutartinę kainą tai atliks. Vietos gavimo kapinėse garantas – Savivaldybė, kuri šį plotą skyrė savo raštu, į kapaviečių įrengimą investavusiems VAS nariams VAS valdyba atitinkamu nutarimu turėtų rezervuoti kapavietes.
Šiuo metu dėl kokių nors priežasčių negalintys prisijungti prie kuriamo „kooperatyvo“, tai galės padaryti ir vėliau, o vertinančių minėtas sąlygas kaip nepriimtinas belieka prašyti netrukdyti tiems, kurie su jomis sutinka.
Nesutinkantys su paminėtomis sąlygomis, galės laidotis LKKSS VAS sklype už „kooperatyvo“. Jei įmonės kainos atrodo per didelės, galima pamėginti derėtis…
 Tam, kad susirinkimas praeitų konstruktyviai, kad užimtų mažiau laiko, prašom rūpimais klausimais iš anksto kreiptis į VAS narį Gediminą Juškevičių – el. paštu: juskevicius.gediminas@gmail.com arba telefonu. 869978179.

Paskelbta Skelbimai, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *