Giedriaus Petkevičiaus knygos „Karo anatomija“ pristatymas

Gegužės 26 d. Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovėje 18:00 val.

Leidyklos „Alma littera“ išleistą knygą „Karo anatomija“ pristatys autorius, karybos tyrinėtojas Giedrius Petkevičius. Savo kūryba pristatymą papuoš bardas, poetas plk. ltn. Valerijus Šerelis.

Rengėjai: Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacijos Vilniaus apskrities skyrius, Karių asociacija „Suopis“, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus apskrities skyrius.
Partneris Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovė

Belaukiant pristatymo kviečiame paskaityti 2021-10-22 LRT.lt publikuotą autoriaus interviu „ Karo anatomiją nagrinėjantis Giedrius Petkevičius: šalia siaubo ir mirties kare visada egzistuoja humoras“

ir  pažiūrėti leidyklos „Alma littera“ 2022-03-11 tinkalaidę „Knyginėjimai” „Giedrius Petkevičius: Knyga į gyvenimą gali atnešti labai netikėtų dalykų“.

Kodėl žmonija kariauja ir ką galime padaryti mes, gyvenantieji konkrečiame laike ir konkrečių karo įvykių sūkuryje, kalbamės su karybos tyrinėtoju, knygos „Karo anatomija“ autoriumi Giedriumi Petkevičiumi. Jis pasakoja apie žmogaus prigimtyje slypinčią naikinamąją galią, apie ukrainiečių ir lietuvių karingumo geną ir istorinę atmintį, apie deputinizacijos ir išgijimo poreikį Rusijoje, apie civilių gyventojų pasirengimą karui ir, žinoma, apie knygas. Giedrių Petkevičių kalbina rašytoja, literatūros ekspertė Vitalija Maksvytė.

Paskelbta Skelbimai, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *