Išrinkta nauja LKKSS VAS valdyba

5 komentarai
Vytautas Račkauskas

Turime daug vilties su atėjusia LKKSS VAS naująją valdyba… Linkime jai sėkmės darbuose… Ir laukiame pirmųjų rezultatų… kaip sakoma pirmas 100 dienų kritikuoti negalima – nauji žmonės turi susivokti situacijoje, ramiai perimti pareigas, dokumentaciją ir esamą įdirbį… Nauji žmonės – nauji vėjai… Gal į gerą…

Patikslinkite savo komentarą – kokias konkrečiai dideles viltis jūs siejate su išrinkta VAS nauja valdyba? Gal jūsų minčių konkretizavimas bus naudingas išrinktiesiems į VAS valdybą.

Vytautas Račkauskas

Savo mintis konkretizavau, kai teko dirbti LKKSS VAS valdybos pirmininku 2011-2013 m. IX kadencijos valdyboje… (airsoftiniai ginklai jauniesiems šauliams, knygos – lietuviškoms miestelių mokykloms, Sausio įvykių prisiminimai – mokiniams, paskaitos – VAS nariams – dar senoje būstinėje, Pilies g., rikiuotės su juodomis beretėmis, kad mus pastebėtų ir atpažintų ir kt.). Bet tai buvo… galima tuos darbus tęsti, galima ir užbaigti. Pasikartosiu: į valdybą atėjo 3 visiškai nauji žmonės, manau jie turės gerų minčių ir įdėjų… bei energijos darbams realizuoti. Jiems vadovauja – patyręs „vilkas” – Sigitas Vaitulionis, ilgametis Sąjungos narys. Pagrindinis darbas, ne tik LKKSS VAS bet ir visos Sąjungos, turėtų būti – KOVA už SAVANORIO KŪRĖJO TEISINĮ ir SOCIALINĮ STATUSĄ VISUOMENĖJE. Nes šiuo metu už minėtą statusą kovoja – NGS (Nepriklausomybės gynėjų sąjunga) ir tai LKKSS garbės nedaro.

Dabar jau aiškiau. Vis tik „savanorio kūrėjo” statusas niekam (iš 1990-1991 m. laikotarpio kariuomenės savanorių) nebus suteiktas. Pasiruošęs lažintis iš riebių kiaulės ausų porcijos ir litro alaus bet kuriame Vilniaus alaus bare. Šis pasiūlymas galioja kiekvienais, pradedant 2016, metais.

Vidmantas Budrys

Laba diena, Vytautai ir visi bendražygiai,
aš jau baigiau diplomatinę tarnybą ir esu pensijoje, todėl dabar galėsiu daugiau laiko skirti lkkss. Dėl savanorio kūrėjo statuso ir medalio statuso, tai kauniečiai buvo ir lieka įsipreigoję jį atstatyti. Aš ir kiti tai puikiai prisimename. Noriu paklausti kitų dviejų dalykų. Dėl LAS narių laidojimo tvarkos ir dėl nario mokesčio dydžio. Nes kol dirbau konsulate užsienyje, ko gero įsiskolinau. Planuoju atvažiuoti į Vilnių, kai bus renginys. Linkiu naujai VAS valdybai sėkmės veikloje.

Pagarbiai
Vidmantas Budrys
Mano el.paštas kaunietisv@gmail.com

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *