KAM teiks Vyriausybei tvirtinimui Pilietinio pasipriešinimo strategijos įgyvendinimo planą

2023 m. sausio 6 d. Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos viceministro Žilvino Tomkaus kvietimu įvyko KAM Gynybos politikos grupės ir nevyriausybinių organizacijų susitikimas, kuriame Lietuvos ginklų savininkų asociacijos (LiGSA) valdybos pirmininkas, advokatas Arūnas Marcinkevičius, LiGSA valdybos narys Andrejus Staško, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos valdybos pirmininkas, signataras Saulius Pečeliūnas, o taip pat ir kitų, aktyviai veikiančių, nevyriausybinių organizacijų atstovai aptarė Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo „Dėl nacionalinės darbotvarkės „Lietuvos Respublikos piliečių rengimo pilietiniam pasipriešinimui strategija“ įgyvendinimo plano patvirtinimo“ ir nutarimo „Dėl Pilietinio pasipriešinimo tarybos sudėties ir jos nuostatų patvirtinimo“ projektus bei juose integruotus visuomeninių organizacijų siūlymus.

Visuomenininkai bendru sutarimu pritarė Krašto apsaugos ministerijos parengtiems dokumentų projektams. Savo ruožtu Krašto apsaugos ministerija pritarė, jog, atsižvelgiant į geopolitinės padėties kaitos diktuojamas sąlygas, plano įgyvendinimo klausimai privalo būti nuolat tobulinami.

LiGSA ir LKKSS VAS inf.

Paskelbta LKKSS veikla, Pilietinė gynyba.
  1. Šaunu, kad visuomenininkai juda. Tačiau, vietoje to, kad būtų jau smulkūs planai, dar nėra nė strategijos. Man tai primena putino draugų G. Šrioderio. A. Merkel įpėdinio O. Šolco „veržlų” norą kuo greičiau padėti Ukrainai kare už laisvę. Kas tie valdžios atstovai , kurie taip ilgai tempia gumą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *