Karas prieš Ukrainą parodė, jog Vakarų armijų aprūpinimas iš tikrųjų yra per silpnas

Tokia nuomonę vasario 14 d. TV kanalo FREEDOM eteryje išsakė buvęs bataliono „Aidar“ būrio vadas Evgen Dykyj. Vakarų kariuomenės nesirengė tokiam karui, kokį Rusija pradėjo prieš Ukrainą. Jos 30 metų užsiiminėjo karais prieš partizanus ir įvairius teroristus.

„Kuo toliau, tuo mažiau padoru skleisti kažkokias tezes apie neeskalavimą. Kuo toliau, tuo labiau. Kiek kartų jau peržengtos eilinės Rusijos skelbtos raudonos linijos, kad „ jeigu va tai duosite ukrainiečiams, tai jau tikrai“. Štai koks eskalavimas. Įveikėme vieną liniją, antrą, trečią, dešimtą, o eskalavimas vis dar neįvyksta. Kuo toliau, tuo labiau aiškėja, kad karalius nuogas, kad Rusija tikrai neturi kuo gąsdinti Vakarus. Būtent toks ir yra plikas blefas. Ir kuo toliau, tuo vis mažiau visas šių prorusiškų balsų kiauksėjimas jiems padeda įgarsinti tą jau daug kartų sukompromituotą tezę apie eskalavimą“, – sakė jis.

Eksperto teigimu, jau pradedama ieškoti kitų pasiteisinimų.

„Vienas iš jų apie tai, kad mes nesusidorosime, nes bomba labai sudėtinga, visos kitos buvo paprastesnės, bet ši ypač sudėtinga. Arba dabar atsirado kitas pasiteisinimas, pasirodo, jiems patiems sandėliuose neužtenka. Jei atiduos mums, tai gali nepakakti kokiam nors abstrakčiam būsimam karui su Kinija. Taigi, jau pradedami naudoti tokie argumentai. Beje, juos atremti daug sunkiau, nes mūsų karas kaip tik parodė tikrąjį Vakarų armijų silpnumą. Juk jos tikrai 30 metų nesiruošė tokiam karui. Jos 30 metų užsiiminėjo karais prieš partizanus ir įvairius teroristus. O tam naudojama visai kita technika, kitokie ginklai. Ir paaiškėjo, kad dideliam tradiciniam karui tinkamų ginklų ir įrangos tikrai yra labai mažai. Išties problema ir sandėliuose ir atsargose. Todėl tokius argumentus blokuoti daug sunkiau nei argumentus dėl eskalavimo“, – mano Evgen Dykyj.

Paskelbta Rusijos agresija, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *