Kariuomenės kūrėjas vedė išgyvenimo kursą šauliams

Zinute apie isgyvenimo kursa joniskieciams (1)2015 m. vasario 21 ir 22 d. Joniškio trečiojo atskirojo būrio 14 šaulių kariuomenės kūrėjas ats. mjr. Albertas Daugirdas vedė 24 val. trukmės intensyvų Išgyvenimo kursą Nr. 1.

Kurse dalyvavo tiek jaunieji šauliai, tiek ir vyresnioji šaulių karta – net ir 80 metų krašto šviesuolis, šaulys, Karolis Bačionis. Iniciatyvą naujai suburtam šaulių būriui organizuoti kuo įvairesnius praktinius mokymus parodė būrio vadas Dalius Bučinskas, kurio visa šeima puoselėja šauliškas idėjas.

IMG_9368Joniškiečiai nustebino ne tik aukšta motyvacija tobulinti savo kariškus įgūdžius, bet ir puikiu keturių kartų – prosenelių, senelių, tėvų ir vaikų – bendradarbiavimu! Vyresnieji dalinosi savo gyvenimiška patirtimi ir rūpinosi materialine renginio baze (transportas, elektros generatorius, maistas, laužavietės įranga ir t.t.), o jaunesnieji demonstravo pagarbą ir paslaugumą – nuostabi kartų vieningumo iliustracija!

Tai buvo jau devintas išgyvenimo kursas, kurį atsargos majoras pravedė per pastaruosius trejus metus. Iš viso juose mokėse 100 šaulių iš trijų Lietuvos šaulių sąjungos rinktinių. Dirbam Tėvynės labui!

Informaciją parengė A. Daugirdas

Paskelbta Naujienos, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *