Karo akademijos absolventams suteiktas pirmasis karininko laipsnis

Nuotraukos 1942014 m. rugpjūčio 1 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kvietimu LKKSS Vilniaus apskrities skyrius jau antrą kartą dalyvavo pirmojo karininko laipsnio suteikimo absolventams ceremonijoje. Juodaberetininkai išrikiavo 14 vyrų ,,dėžutę“ su vėliava. Idėjos dalyvauti šioje šventėje autorius LKKSS VAS narys plk. ltn. Valerijus Šerelis yra sakęs, jog nepaprastai svarbu, kad naujoji karininkų karta nuo priesaikos davimo pirmame kurse iki karininko priesaikos davimo po keturių metų, o ir vėliau, ugdytūsi pagarbą istorijai. Karininkai turi suprasti, jog kariuomenė neatsirado iš niekur, o ją kūrę vyrai ir moterys taip pat niekur nepradingo ir vis dar stovi vienoje Tėvynės gynėjų gretoje.

Kariuomenės kūrėjų širdis džiugino tai, kad ir LKA viršininkas, ir geriausias absolventas bei renginio vedėjas savo kalbose pagarbiai atsiliepė apie juos.

Nuotraukos 075Tai tik suteikia jėgų atsilaikyti prieš raginančius ,,ramiai miegoti“, prieš aiškinančius, kad kariuomenės kūrėjas nėra užsitarnavęs tokios pagarbos, kad bent į Karo muziejų būtų įleistas nemokamai, prieš tokius, kurie sako, kad kariuomenės kūrėjas yra nevertas to, kad į jo nuopelnus būtų atsižvelgiama pratęsiant tarnybą Lietuvos kariuomenėje, prieš tokius, kurie nuolat siekia ant krūtinės užsikabinti eilinį medalį už nieko neveikimą, prieš tokius, kurie plekšnoja per petį, sakydami, kad ,,gerai, vyrai, dirbate“, tačiau neinvestuojantys savo pastangų į bendrą reikalą…Mes buvome, esame, būsime!

Čia galite paskaityti geriausio absolvento kalbą  doc20957120140801121601.

Daugiau nuotraukų galite rasti fotogalerijoje.

Informaciją parengė A. Daugirdas

Paskelbta Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *