KASP jaunesniesiems vadams apie Sausio 13 d. įvykių įtaką besikuriančiai Lietuvos kariuomenei

2020-02-22 KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-ojoje rinktinėjevasario 22 – 23 d. vykusiose pratybose pasakojo kariuomenės kūrėjas savanoris ats. ltn. dr. Vytautas Račkauskas, doc. dr. Gintaras Labutis ir dr. Vidmantas Kuprevičius.

Įvairialypę gyvenimišką patirtį sukaupę prelegentai KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 810 pėstininkų bei kitų Štabo ir aprūpinimo kuopų jaunesniesiems vadams kariams savanoriams, kaip aukštųjų mokyklų studentams, papasakojo apie 1991 m. sausio 13 d. įvykius, jų priešistorę, šių įvykių įtaką besikuriančiai Lietuvos kariuomenei, pasakojo apie karinę lyderystę, supažindino karius su įvairiais moraliniais karo tarnybos aspektais.

Vytautas Račkauskas pratybų dalyviams kalbėjo  apie įvykius prie Televizijos bokšto, Radio ir televizijos komiteto pastato, Aukščiausiosios Tarybos rūmų ir perskaitė pranešimą „Vilniaus universiteto studentai – kariai savanoriai ir kiti studentų kariniai padaliniai 1991 –1993 m.“.
„Norėjau jaunimu faktais parodyti, kad visada buvo, yra ir bus jaunų žmonių, studentų ir net moksleivių, kurie su ginklu rankose gins savo Tėvynę Lietuvą“ – savo pristatymą apibūdino LKKSS VAS narys V.Račkauskas..

Pagal kariuomene.kam.lt 

Paskelbta Naujienos, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *