Knygos „Nežinios fronto linijos. 12 tikrų istorijų apie karių moteris iš viso pasaulio” pristatymas

Balandžio 12 d. 18:00 LK Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13)

Dalyvauja knygos autorė, LDK Birutės karininkų šeimų moterų draugijos narė Aušra Mazonė, diplomatė, indologė Diana Mickevičienė. Renginį veda žurnalistė Aina Kurdulienė

Aušra Mažonė – Moterų edukacijos studijos (MES) įkūrėja. Straipsnių apie įdomias moteris autorė, Lietuvos bajoraitė. Gabrieliaus mama, kario žmona. Savanorystę, socialinę atsakomybę, patriotiškumą ugdančių ir skatinančių projektų iniciatorė, savanorė bei dalyvė, valstybės tarnautoja.
Šioje knygoje „Nežinios fronto linijos. 12 tikrų istorijų apie karių moteris iš viso pasaulio“ susitiksite su Izraelio, Ukrainos, Kenijos, Japonijos, Indijos, Šri Lankos, JAV, Saudo Arabijos ir kt. šalių moterimis, nusprendusiomis priimti karininko žmonos likimą. Tokia ir knygos autorės – lietuvių karininko žmonos – dalia.
Išlydėjusios savo vyrą į karines misijas, jos susiduria su nežinomybe, baime ir nerimu, išgyvena nuolatinę meilės ir pareigos, dabarties pilnatvės ir ateities nežinomybės, šalto proto ir prieštaringų jausmų kovą. Kad ir kaip būtų sunku, jos randa savąjį tikėjimo ir stiprybės šaltinį, skatinantį pasitikti gyvenimą drąsia ir atvira širdimi. Kiekviena iš jų atskleidžia intriguojantį politinį, religinį ir kultūrinį gimtosios šalies paveikslą ir, žinoma, kalba apie šeimą, motinystę, karjerą, meilės galią ir taikos palaikymo misijos svarbą.

Daugiau apie šią knygą skaitykite ir žiūrėkite:

Paskelbta Skelbimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *