Lietuvos gynybinius pajėgumus stiprinančių organizacijų vienybės šventė

2021 metų liepos 17 d. Vilniuje Lukiškių aikštėje. Dalyvaus 1990 – 1991 metų Lietuvos kariuomenės savanoriai, organizacijų steigimo ir atkūrimo 30–mečio dalyviai

Renginio organizatoriai – Nevyriausybinių organizacijų padedančių stiprinti  Lietuvos valstybės gynybinius pajėgumus koordinacinė taryba (NOKT) – kviečia visus atvykti į mūsų visų šventę, susitikti, pabūti ir pabendrauti kartu su bendražygiais su kuriais buvo atkurta ir išpuoselėta Lietuvos valstybės nepriklausomybė prieš 30 metų.

Paskelbta Skelbimai, Trečioji banga.
  1. Ar ,,paradą ,,rikiuos tas ,kas moka ,,tepti slides ,, ?
    O kaip suprasti pateiktą apibendrinimą po NOKT ženklu ;
    1990-1991 metų Savanoriai ,organizacijų steigimo ir atkūrimo 30- mečio dalyviai ,kur toliau jos išvardintos ?Ar pavieniai žmonės gali atstovauti visas Lietuvos atkurtos Kariuomenės struktūras ,nuo kada jos pakištos po nokto skėčiu ? Jeigu tai ruošiasi švęsti tie kurie nėra prisiekę iki 1991 rugpjūčio 21d. , tai mano manymu Lietuvos Kariuomenės kūrėjų Savanorių Sąjunga iki šiol nėra pakišta po jokių noktų skėčiu nes LKKSS savo visuotiniame susirinkime nepritarė kvietimui prisijungti prie šio klubo . Kiek žinau NOKTAS neegzistuoja Valstybės registre kaip visuomeninė organizacija . Juo labiau neteko matyti ar girdėti šio klubo darbų ar rimto indėlio į Lietuvos krašto apsaugos gynybinių pajėgumų stiprinimą . Todėl šis žmonių ratas negali skelbtis atstovaujantis ir LKKSS.
    Man šis renginys negali

  2. Gaila jog šiame puslapyje nėra paskelbta organizacijų, kurios kviečiamos į šią šventę, sąrašas. Iš jo būtų matyti, kad – pakviesta 12 buvusių ir esamų statutinių organizacijų. Ačiū NOKT-ui (ar jis registruotas, ar ne, man vis vien. Svarbu, kad tai- geras darbas). Tai ne politinis sąskrydis, kuris leis buvusiems, o gal dar ir tebedirbantiems susirinkti, pabendrauti, padiskutuoti neformalioje aplinkoje, paklausyti koncerto. Manau, kad tokį, cementuojantį organizacijas, renginį reiktų organizuoti kasmet gamtoje. Jame galima būtų dalyvauti ir su šeimomis. Nežinau ar renginys vyks sklandžiai. Tai priklausys ir nuo policijos, kariuomenės, šaulių, pasienio, muitinės ir kitų struktūrų dabartinių vadovybių, jų požiūrio į mus, nuo mūsų vieningumo, nuo komunikacijos (ar vieni kitiem apie jį pranešime).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *