„Mes juos guldome rietuvėmis“: Rusijos kariuomenė į priekį meta mobilizuotuosius

фото: Facebook/93-я ОМБр Холодный Яр

Prie Bachmuto, Donecko sr. masiškai žūva mobilizuotieji rusai. Apie tai lapkričio 22 d. telemaratono Freedom eteryje kalbėjo buvęs Aidar bataliono būrio vadas Evgen Dykyj remdamasis Ukrainos kariuomenės kuopos vado informacija.

E. Dykyj pranešė, jog kalbėjosi su savo buvusiu bendražygiu, kuris dabar kovoja netoli Bachmuto.

„Jis sakė, žinai, tai, ką mes kartu matėme 2014-aisiais, galime tiesiog pamiršti. Dabar visiškai kitoks karas, absoliučiai nepalyginamas su ankstesniu. Jis sako, mus tiesiog užverčia lavonais, tiesiogine prasme – pirmiausia bangomis metami mobilizuotieji. Mes, anot jo, tiesiog guldome juos rietuvėmis“,– savo bendražygį cituoja buvęs būrio vadas.

Pasak E. Dykyj, buvęs jo bendražygis pasakojo, jog, kol Ukrainos kariams nesibaigia amunicija, Rusijos kariškiai pirmiausia leidžia mobilizuotuosius, o tada per jų lavonus eina „vagnerovcai“. Jis pažymėjo, kad tai Žukovo karybos stilius.

„Tačiau papildomai jis paminėjo dar vieną detalę, kurią man buvo sunku įsivaizduoti: Rusijos artilerija dirba rajonuose, kuriose yra ir Rusijos kariškiai, ir Ukrainos gynėjai. Taigi, jiems savieji jau nerūpi“, – sakė E. Dykyj.

Evgen Dykyj pastebėjo, kad Rusijos kariuomenė puola tik prie Bachmuto ir Avdijivkos, o kitose kryptyse okupantų kariuomenė laiko gynybą.

UATV

Paskelbta Rusijos agresija, VAS nariai.
  1. Dievas pakenčia velnio egzistavimą tik todėl, kad šis yra blogio mato etalonu. Kiekvienas žmogus pagal tą etaloną gali pasitikrinti savo sugedimo laipsnį (juk net popiežius turi savo nuodėmklausį). Rusų tauta turi daug šviesių žmonių, bet ir dar daugiau velnio talkininkų. Ypač velniui nusipelnė bolševikai, vėliau persivadinę komunistais, o dabar, kagebistams turint absoliučią valdžią- putinistai. Dar Antro pasaulinio karo metais Baltarusijos pelkėse, kad pravažiuotų tankai, rusai po jų vikšrais klojo savo kareivių lavonus. Jų maršalas Žukovas, kaip buvo rašyta, yra pasakęs, kad nieko baisaus, kad daug žuvusių, mat „бабы нарожают” („bobos prigimdys”). Juozas Barškietis, besidomintis karo istorija, man pasakojo, jog nugalėjus fašistinę Vokietiją, amerikiečiai savo zonoje mėgino „perprogramuoti” vokiečių smegenis rodydami atkastų nukankintų ir nužudytų žmonių palaikus. O kas parodys rusų tautos motinoms („babam”) jų prigimdytų žmogžudžių nusikaltimus? Šlovė Ukrainai ir jos didvyriškai tautai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *