NSGK pritarė naktinių taikiklių naudojimo pokyčiams

Balandžio 20 d. nuotoliniame Lietuvos Respublikos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, svarstytas klausimas dėl Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo Nr. IX-705 3, 13 ir 37 straipsnių pakeitimo įstatymo projekto. Pakeitimų tikslas legalizuoti naktinio matymo taikiklių naudojimą civilinėje apyvartoje.

Primename, kad šiam projektui pateikimo metu  pritarė 104 Seimo nariai, iš kurių 89 balsavo už, 13 susilaikė, o 2  balsavo prieš.

Komiteto narių pritarimą Lietuvos ginklų savininkų asociacijos (LiGSA) ir Lietuvos Kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos (LKKSS) nuosekliai dėstomiems argumentams dėl leidimo naudoti naktinių taikiklius civilinėje apyvartoje sporto ir pasirengimo valstybės gynybai tikslais lemia  akivaizdžiai iškalbingi Rusijos karo prieš Ukrainą eiga ir efektyvios ukrainiečių teritorinės gynybos pavyzdžiai ir pamokos.

Po eilės įvairiausių diskusijų ir svarstymų, Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas vienbalsiai pritarė šiam projektui. Toliau projektas teikiamas svarstymui Seimo posėdyje ir galutiniam jo priėmimui.

LiGSA ir LKKSS bendra informacija

Paskelbta Naujienos, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *