Nujausdama, kad turės nešdintis, rusija parodė ko iš tikrųjų siekia Ukrainoje

Rusų įvykdytas Kachovkos hidroelektrinės susprogdinimas – iš esmės naujas rusijos agresijos etapas

Aleksej Danilov
Ukrainos Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius

Rusų įvykdytas Kachovkos hidroelektrinės susprogdinimas – iš esmės naujas rusijos agresijos etapas. Visiškai ir galutinai demontuota visa netikra kremliaus ideologijos konstrukcija: „Ukrainos išlaisvinimas“, „kova su naciais“, „išskirtinai karinių objektų naikinimas“ ir kitos grynos propagandos ir melagingų tezių nesąmonės.

Rusija įžengė į visiško bet kokių solovjovų-simonian „figos lapų“ atmetimo ir atviro savo tikrojo tikslo – sunaikinti Ukrainą, žudyti ukrainiečius, sugriauti ekonomiką ir paslaugų gyventojams infrastruktūrą – deklaravimo stadiją.

Numatant rusijos ir putino dingimo iš istorijos neišvengiamumą apsimestinės kaukės daugiau nebereikalingos.

P.S. Trumpai apie Ukrainos Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos posėdžio rezultatus – niekas, joks žmogus, joks rusas nesustabdys Ukrainos išlaisvinimo, kuriam laikas jau atėjo.

Pagal 


Evgen Dykyj
Ukrainos savanoris, LKKSS (ir VAS) garbės narys

Atleiskite, Sviridai Sviridovičiau, bet tai bulvarinė „Deimantinės sūtros“[i] interpretacija! (c) Podervyansky[ii] 🙂

Ne, na, mes jau seniai pripratome prie to, kad mūsų priešininkai beviltiškai ir kartais iki jautriausių detalių vaidina Antrojo pasaulinio karo laikų vokiečių nacius – žinoma, visiškas Deutsche Ordnung nebuvimas ir iš liemens užpakalio dygusios  priekinės galūnės įneša atitinkamas pataisas.

Kasdieninės raketų atakos prieš Kyjivą puikus tokio pamėgdžiojimo pavyzdys – tai juk apgailėtina Londono „košmaro“ su Fau-1 raketomis kaip „atpildo ginklu“ parodija. Tas nacių raketinis teroras buvo nepalyginamai paveikesnis už dabartinį rašistinį, žuvo tūkstančiai londoniečių – bet tai taip pat niekaip nepaveikė karo eigos ir nė akimirkai nesustabdė Reicho karinio pralaimėjimo. Mums dabartinis „žvairavimo“ į Fau kampaniją farsas leidžia nustatyti laikrodį: rodyklės rodo maždaug „1944 m. pavasarį-vasarą“.

Bet šiandien rašistai aiškiai nusprendė, kad jiems maža kartoti Reicho klaidas, ir reikia kolekciją papildyti pačiais „genialiausiais“ draugo Džugašvilio sprendimais 🙂 nes šiandieninis Kachovkos užtvankos sunaikinimas yra beveik tikslus 1941 metų rugpjūčio 18 dieną NKVD įvykdyto Dniepro hidroelektrinės užtvankos susprogdinimo pakartojimas. Tokia pat ekologinė ir humanitarinė katastrofa, toks pat savų dalinių apleidimas užliejamoje zonoje ir tokia pati „gili“ viso to veiksmo prasmė.

To susprogdinimo liudininkas feldmaršalas Guderianas niekad nenustojo stebėtis tokiu „beprasmiu ir negailestingu“ strateginės sovietų minties triuku. O Dnieprą jis ramiai, be jokių nereikalingų specialiųjų efektų, perėjo šiauriau, Kyjive, ir toliau metodiškai daužė bėgančios „darbininkų ir valstiečių armijos“ likučius, kuri pagal formalias apimtis tada tikrai buvo ne antra, o vienareikšmiškai pirma armija pasaulyje …

Pagal 2023-06-06 vakaro įrašą Facebook sienoje

[i] Sūtra – senovės Indijos didaktinių sentencijų rinkiniai, įvairūs religiniai, filosofijos, teisės, dorovės, politikos, gramatikos traktatai.

[ii] Les Podervianskyi (Лесь Подерв’янський)– ukrainiečių tapytojas, poetas, dramaturgas ir atlikėjas. Jis labiausiai žinomas dėl savo absurdiškų, labai satyriškų ir kartais nepadorių trumpų pjesių.

 

Paskelbta Rusijos agresija, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *