Padovanok knygą Vilnijos lietuviškai mokyklai

VAS valdyba nuo 2015 m. spalio mėn. inicijuoja knygų dovanojimo Vilniaus krašto lietuviškoms mokykloms akciją. Tai bus jau ketvirtus metus iš eilės LKKSS VAS vykdoma švietėjiška paramos akcija. Tikime, kad LKKSS nariai ir šiais metais geranoriškai aukos lėšas nupirkti lietuviškoms knygoms Vilnijos mokykloms. Daugiau sužinosite suaktyvinę (paspaudę) žinutės pavadinimą.

Dalis lietuviškų knygų mokykloms jau yra sukomplektuota ir saugoma VAS valdybos Ramovėje. Dauguma šių knygų skirtos vyresnių klasių mokiniams. Už surinktas lėšas bus perkamos knygos pradinukams ir kiek vyresnio amžiaus mokiniams pagal konkrečių mokyklų pateiktus sąrašus. Planuojama lėšų rinkimo akciją vykdyti spalio ir lapkričio mėn.

Kviečiame aukoti pinigus (ne knygas), pervedant jas į LKKSS VAS sąskaitą Nr. LT86 7300 0100 0244 8049 (SWEDBANK). Būtina nurodyti pavedime, kad tai „Auka knygoms pirkti“.

Grynus pinigus knygoms pirkti galima perduoti VAS valdybos pirmininkui arba iždininkui iš anksto sutartu laiku ir vietoje.

Lietuviškas mokyklas VAS nariai aplankys iki šv. Kalėdų. Informaciją apie aukotojus ir padovanotas knygas skelbsime tiek VAS valdybos posėdžių protokoluose, tiek ir šioje internetinėje svetainėje.

Veriskiu_mokykloje-1

2014-12-15 13-41-54 - 0049

Paskelbta Skelbimai, VAS veikla.
    • Laba diena. Dovanai mokykloms priimamos tik jaunesniajam (pradinukams) ir viduriniam mokykliniam amžiui skirtos lietuviškos knygos, kurios buvo išleistos vėliau kaip per paskutiniuosius 15-20 metų. Žinoma, švarios ir tvarkingos. Jeigu tokių turite – malonėkite informuoti. Sutarsime dėl jų paėmimo.

  1. Manau, kad galima aukoti ir knygas, tik jos turi būti ne balastas bibliotekai, o tikrai vertingos, t.y. pažintinės, mokslinės, žodynai, enciklopedijos ir pan. Taip pat tokios, kokių mokyklų bibliotekos negauna centralizuotai, reti, mažo tiražo leidiniai. Vadinami betseleriai ar pan., kurias perskaičius yra numetamos, kaip jau nereikalingos, netinka. Tokių mokyklos turi.

    • VAS valdyba renka aukas už kurias Vilnijos mokykloms bus perkamos konkrečios jaunesniajam (pradinukams) ir viduriniam mokykliniam amžiui skirtos lietuviškos knygos, pagal mokyklų pateiktą knygų sąrašą. Ypatingu atveju, iš dovanotojų gali būti priimtos knygos, irgi skirtos jaunesniajam (pradinukams) ir viduriniam mokykliniam amžiui, kurios buvo išleistos per paskutiniuosius 15-20 metų. Žinoma, švarios ir tvarkingos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *