Pagarbos ir paramos bėgimas „IN MEMORIAM“

Spalio 23 – 25 d. bus virtualus, tačiau parama ir aukos – labai realios

Spalio 23-25 dienomis Lietuvoje jau šeštą kartą vyks pagarbos/paramos mirusiems Lietuvos kariams renginys „In Memoriam“. Pagarbos/paramos bėgimą organizuoja Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga kartu su Lietuvos kariuomene bei ją remiančiomis organizacijomis.
2015 metų rugsėjo mėnesį maratono metu, mirė jaunas Lietuvos karininkas – majoras Vytautas Burokas. Mintis prisiminti mirusįjį pagarbos bėgimu virto dideliu atminimo renginiu, pagerbiančiu visus per metus įvairiomis aplinkybėmis mirusius ar žuvusius Lietuvos kariuomenės karius. Kartu vykdoma labdaros akcija, kurios metu suaukotos lėšos perduodamos mirusių karių šeimoms ir artimiesiems.
Šiais metais, saugodami vieni kitų sveikatą dėl epidemiologinės situacijos, negalime susitikti visi kartu kaip įprastai didžiajame bėgime Vilniaus Vingio parke, todėl kviečiame visus dalyvauti virtualiame bėgime, nesvarbu kur būtume, Lietuvoje ar užsienyje, prisiminti ir pagerbti per anksti išėjusius Lietuvos karius atskirai bei auka paremti jų šeimas.

Spalio 23-25 dienomis bėkite savarankiškai 1, 3, 6 kilometrus arba savo pasirinktą distanciją vienas ar su šeima, draugais bei kaimynais, įkelkite nuotrauką į socialinius tinklus su grotažyme #InMemoriam ir būkite mintimis su tais, kurie buvo pasiryžę paaukoti savo gyvenimus už kiekvieną iš mūsų.

Paaukoti galite pervesdami savo auką į LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos banko sąskaitą Nr. LT36 7300 0100 0246 9222 (mokėjimo paskirtyje nurodykite „Parama kario šeimai“) arba skambindami trumpuoju numeriu 1484 (auka – 2 eurai).
Visos Jūsų aukos bus skirtos šiais metais mirusių karių artimiesiems.

Dėkojame, kad esate kartu!

Birutietės

pagal birutietes.lt inf.

 

Paskelbta Skelbimai, Trečioji banga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *