Patvirtinti Lietuvos kariuomenės veterano vardo suteikimo nuostatai

Krašto apsaugos ministro 2022 m. balandžio 1 d. įsakymu Nr. V-2290 „Dėl Lietuvos kariuomenės veterano vardo suteikimo nuostatų patvirtinimo“ patvirtinti Lietuvos kariuomenės veterano vardo suteikimo nuostatai.

Nuostatai parengti vadovaujantis Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo 10 straipsnio 2 dalies 22 punktu, 3 ir 4 dalimis

Dėl šiuo metu vykstančių procedūrų (saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų technologinės apsaugos nustatymo komisija siuo metu vertina Lietuvos kariuomenės veterano kortelės ir liudijimo formū tinkamumą (jas vertinti gali tik krašto apsaugos ministrui patvirtinus jų formas)) kol kas nėra galimybės registruoti karių prašymų dėl Lietuvos kariuomenės veterano vardo suteikimo ir įgyvendinti Nuostatų nustatyta tvarka.

Tačiau tai netrukdo krašto apsaugos institucijoms ir padaliniams priimti karių (atsargos, dimisijos karių) prašymus, juos kaupti ir informuoti šiuos karius, kad jų prašymai bus užregistruoti Saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų technologinės apsaugos nustatymo komisijai pritarus minėtų formų pavyzdžiams.

Paskelbta Naujienos, Skelbimai, Trečioji banga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *