Pratęsta knygų dovanojimo tradicija

Kariuomenės kūrėjai savanoriai šias metais dovanojo knygas Ukmergės Dukstynos mokyklos bibliotekai

2017 m. gruodžio 19 d. į Ukmergės Dukstynos mokyklą nuvyko Lietuvos kariuomenės kūrėjų sąjungos Vilniaus apskrities skyriaus nariai Mindaugas Abaravičius, Jonas Juodka ir Audrius Vareikis, LKKSS VAS vardu nuveždami 184 knygas. Knygos buvo nupirktos iš Vagos leidyklos bei Mokslo ir enciklopedijų leidybos centro už suaukotas LKKSS VAS narių lėšas. Dalį knygų padovanojo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras, Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabas, Jėgerių batalionas, Lyduokių dvaro biblioteka, Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacija.
Į aktų salę buvo sukviesti mokyklos aštuntokai, devintokai ir dešimtokai, kurie jau renkasi kuo būti. Mokyklos choras, vadovaujamas muzikos vyr. mokytojos Vilmos Retienės, sudainavo keletą dainų. Audrius Vareikis trumpai pristatė organizacijos istoriją, papasakojo apie knygų dovanojimo akcijos pradžią bei tradicijas.
R
enginyje dalyvavęs Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Molėtų poskyrio verbuotojas gr. Danas Mačiulis papasakojo apie nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, kaip tapti profesionaliu kariu bei karininku, kariu savanoriu ir šauliu.
Ačiū mokyklos direktorei Daivai Liumparienei, bibliotekininkei Violetai Markauskienei bei mokytojoms už šiltą bei nuoširdų priėmimą.

LKKSS.VAS.info

Kviečiame susipažinti su Mindaugo Abaravičiaus ir Jono Juodkos fotoreportažu iš 2017-12-19 LKKSS VAS narių apsilankymo Ukmergės Dukstynos pagrindinėje mokykloje, publikuojamu skiltyje FOTOGALERIJA->2017 metai.

2017-12-19 Ukmergės Dukstynos mokykloje. J.Juodkos nuotr.

Apie renginį rašoma ir mokyklos svetainėje https://dukstyna.lt/

Paskelbta Naujienos, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *