Renkama parama Ukrainos kariuomenei

plakatas (1)Rugpjūčio mėnesį pradėta Ukrainos kariuomenės rėmimo akcija. Ją inicijavo Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus apskrities skyriaus draugai, pritariantys organizacijos tikslams ir vykdomai veiklai.

Iki rugsėjo 22 d. vienuolikoje Lietuvos miestų, o būtent: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Jonavoje, Plungėje ir Telšiuose, veiks paramos surinkimo punktai. Vėliau viskas bus suvežta į vieną tašką, iš kur siuntą ketinama nugabenti tiesiogiai Ukrainos kariuomenės savanorių batalionams, patiriantiems didžiausią kovinį krūvį kovojant už Ukrainos vientisumą ir nepriklausomybę.

Paremti Ukrainos kariuomenę galima maisto produktais, daiktais ir pinigais, o būtent: 

greitai paruošiamomis sriubomis, mėsos konservais, riešutais, medumi, saldžiu sutirštintu pienu, arbata, kava, vitaminais, maisto papildais, šokoladu, gabaliniu cukrumi, saldainiais-ledinukais, chalva, džiovintais vaisiais, sausainiais ir kitais greitai negendančiais maisto produktais.

Pirmos medicinos pagalbos priemonėmis, pleistrais, antklodėmis, higienos priemonėmis, žibintuvėliais, elementais, neperšlampamais rūbais, megztomis kepuraitėmis, turistiniais kilimėliais, veido kaukėmis, neperpučiamais rūbais, degtukais, žiebtuvėliais, pirštinėmis, antkeliais, šalikais, medvilninėmis ir vilnoninėmis kojinėmis, termosais, termosiniais puodeliais ir kt.

Bankas SWEDBANK

LT497300010139990156

Andrius Almanis

Kontaktai pasiteiravimui:

+37063928103

+37065457595

paremk.ukraina@gmail.com

LKKSS Vilniaus apskrities skyriaus nariai kviečiami prie šios akcijos prisidėti pinigais. Juos bus galima paaukoti rugsėjo 6 d. Vilniaus įgulos karininkų ramovėje registruojantis į visuotinį VAS susirinkimą. Už surinktas lėšas bus nuspręsta ką nupirkti – ar medikamentų, ar maisto, ar įrangos.

Belieka tik priminti, kad 1991 m. sausio – rugpjūčio mėn. Aukščiausiosios Tarybos gynėjus taip pat rėmė tiek ukrainiečiai, tiek ir kitos šalys pradedant savanoriais, baigiant medikamentais, maistu, finansais. Taip pat verta prisiminti, kad 2014 m. pradžioje LKKSS Vilniaus apskrities skyriaus kariuomenės kūrėjai Maidano gynėjams nusiuntė 1000 EUR paramą.

Informaciją parengė A. Daugirdas

Paskelbta Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *