Savanorių kūrėjų realus bendradarbiavimas su Šaulių sąjunga tęsiasi…

3 komentarai
Alfredas Šklenskas

Šaunuoliai kariuomenės- kūrėjai-šauliai, A.Daugirdas, V.Račkauskas ir V.Švedas, kad negailėdami savo asmeninio laiko, supažindino šaulius su Karinės technikos ir ginkluotės kursu Nr. 1. Šauliai mokėsi atskirti Rusijos šarvuotą techniką.

Kaip kariuomenės kūrėją mane labiausiai džiugina tai, kad ruoštis ginti savo kraštą (atnaujinti savo žinias ir įgūdžius) mes suskatome ne prasidėjus Ukrainos-Rusijos karui, o dar anksčiau, kai VAS pradėjome dirbti konkrečius darbus. Technikos atpažinimo kursą grupė VAS narių baigė Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų mokymo centre. Dabar gi, jau perduodame patirtį ir kitiems…

Romualdas Kličius

Sveiki, tikrieji patriotai iš Didžiosios P, manau jūs galėtumėt padaryti dar 1 svarbų dalyką valstybei – paimti politiką į savo rankas, nes jums tikrai rūpi. Sukurtumėt Patriotų partiją ir į ją priimtumėt tik nusipelniusius tėvynei ir šiuo metu dirbančius tėvynės labui žmones. Tik tie, kam Tėvynė rūpi, o ne asmeninis kapitalas, gali sukurti geresnį rytojų, nes jie netingi ir aukojasi.

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *