Šių laikų herojai. Pasirodo, tokių yra!

Taip pavadintas Laimutės Vasiliauskaitės – Rožukienės straipsnis apie Vilniaus įgulos karininkų ramovėje 2017-03-15 įvykusį E.Kuckailio ir V.Šerelio knygų pristatymą publikuojamas svetainėje „Gintarinė svajonė“ 

Atėjau į dviejų karių dviejų knygų pristatymą, o, pasirodo, tie autoriai – dar ir meninį išsilavinimą gavę vyrai kūrėjai, patriotai nuo vaikystės […], vieni pirmieji atkurtos Lietuvos kariuomenės savanoriai, profesionalūs Lietuvos kariuomenės kariai: Ernestas Kuckailis – viršila, Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro snaiperių ir taikliųjų šaulių rengimo ekspertas, snaiperių rengimo žinovas, profesionalus stiklo menininkas (baigė VDA); Valerijus Šerelis – karininkas, pulkininkas leitenantas, generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininko pavaduotojas kariniam rengimui (dar besimokydamas LŽŪA, nuo 1991 m., jau studentų savanorių būrio vadas). Šiuo sakiniu jau viskas pasakyta, bet … Kilo mintis, juk kartais paklausiama ir padejuojama: kas yra (ir ar yra) šių laikų herojus? Ta prasme: su stuburu, vyriškas, ir kartu jautrus – gebantis ir apginti (šiuo atveju – profesionalus karys) ir žmogiškai atjausti (kūrėjas – kartu rašytojas ar poetas, menininkas, muzikantas…)“.

Kviečiame perskaityti visą straipsnį → 

Dėkojame p. Laimutei Vasiliauskaitei – Rožukienei už puikų reportažą

2017-03-15 Vilniaus įgulos karininkų ramovėje viršila Ernestas Kuckailis ir pulkininkas leitenantas Valerijus Šerelis. M.Abaravičiaus nuotr.

Paskelbta VAS nariai, VAS veikla.
  1. Džiugu, kad abu kariai – Ernestas ir Valerijus – nepasuko lengviausiu kitų LK karių pasirinktu keliu – nesustabdė narystės LKKSS, o priešingai – savo kasdieniniuose darbuose ir susitikimuose su visuomene viešina, kad jie yra kariuomenės kūrėjai savanoriai, ir LKKSS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *