Sveikiname LKKSS VAS narius

2 komentarai

Būkim biedni, bet teisingi: ne visiem patinka Kasparo diplomatijos taisyklių mažokas paisymas, bet, kai, sumuojant nuveiktus gerus darbus reikia braukti brūkšnį, paaiškėja, kad daugelio jų jis- iniciatorius, daugelio jis- dalyvis. Patriotinėje veikloje jo pilna visur. Gal mano nuomonė ir subjektyvi, bet jei ne jis, Linas, administruojantis LKKSS tinklalapio puslapį, ne Vytautas, vedžiojantis mūsų organizacijos narius už rankyčių, Juozas altruistiškai aukojantis laiką kovai su Rusijos propaganda, dar keletas patriotų, nuolat dalyvaujančių kitų patriotinių organizacijų veikloje, apie LKKSS egzistavimą niekas ir nežinotų. Kasparai, sveikinu Tave su garbingu apdovanojimu, kuriuo, jau seniausiai būti apdovanotu, nusipelnei vienas iš pirmųjų.

G. K. Genzbigelis

Nuoširdus AČIŪ visiems DVASIOS MILŽINAMS, ATKŪRUSIEMS LIETUVOS KARIUOMENĘ IR APGYNUSIEMS LIETUVĄ TĄ 1991-ųjų SAUSĮ – RUGPJŪTĮ.
Deja, negalime ir toliau likti abejingi, nes vėl esame viešai vadinami „fašistais“, „teroristais“, IR TAI YRA DAROMA VIEŠAI AIKŠTĖSE IŠ a. paleckio, lekstučio, ragelskio, net Seimo vicepirmininko J. Sabatausko padėjėjo Povilo PINELIO lūpų. Dabar yra persekiojami LIETUVOS PROKURORAI, TEISĖJAI ir kiti VALSTYBĖS PAREIGŪNAI už tai, kad vykdo teisingumą SAUSIO 13-ąją nusikaltimus vykdžiusiems nusikaltėliams. BET JAU VĖL prasidėjo išpuoliai ir prieš mus — LIETUVOS TREČIOSIOS KARTOS KARIUS SAVANORIUS LIETUVOS KARIUOMENĖS KŪRĖJUS.
Liūdna, kad taip ilgai vilkinamas ir mūsų statuso suteikimas, kuris gal mums suteiktų tam tikrą apsaugą nuo kremlinių vykdomo hibridinio propagandinio karo išpuolių.

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *