Ukrainiečiai treniruojasi atmušti priešą: Ateina ištisos šeimos

2022-02-05 Teritorinės gynybos mokymai Kijeve

Visoje Ukrainoje dislokuoti teritorinės gynybos mokymo centrai, kuriuose savanoriai mokomi profesionaliai atremti agresorių. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų teritorinės gynybos spaudos tarnyba  praneša, jog vasario 5 d. vyko Kijevo teritorinės gynybos 112-osios brigados mokymai.

Savanoriais tampa visiškai skirtingi žmonės – akademikai, verslininkai, rinkodaros specialistai, karo pabėgėliai, studentai ir tėvai.
Dalyvavimas gynyboje yra visiškai savanoriškas, tačiau yra apribojimų dėl amžiaus. Į rezervą gali būti įrašyti tinkamos sveikatos būklės asmenys nuo 18 iki 60 metų. Praėję pokalbius, medicininę apžiūrą ir pateikę visus dokumentus, kovotojai pasirašo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų teritorinės gynybos kario ar rezervisto sutartį.
Rezervistai mokomi įvairių sričių dalykų: medicininės pagalbos, radijo ryšio, žvalgybos, minų, sprogdinimų saugos pagrindų, taip pat lavinami individualūs koviniai įgūdžiai.
112-osios brigados mokymuose dalyvavo apie 300 žmonių. Tarp naujųjų rezervistų yra daug moterų, kai kurios atvyksta net su šeimomis.
2022 metų sausio 1 dieną Ukrainoje įsigaliojo Nacionalinio pasipriešinimo įstatymas, esant reikalui leidžiantis į krašto gynybą įtraukti teritorinės gynybos pajėgumus.
Numatoma, kad savanorių formuotės būtų sudaromos iš Ukrainos ginkluotose pajėgose ar kitose karinėse struktūrose, teisėsaugos institucijose tarnavusių asmenų. Atsisakoma priimti teistus už sunkius nusikaltimus ar teistus daugiau nei du kartus asmenis.
Teritorinės gynybos pajėgų vadas pranešė, kad Teritorinės gynybos pajėgų stuburas jau suformuotas, o pajėgos visu 100% yra aprūpintos ginklais.

Pagal liga.net

Paskelbta Naujienos, Pilietinė gynyba, Rusijos agresija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *