Ukrainos karius pasiekė LKKSS VAS parama

Už paaukotas lėšas savaitės pradžioje nupirkta nauja įranga jau Ukrainos karių rankose

Nešiojamos radijo stotelės su papildomais akumuliatoriais, antenomis (4 vnt.) ir vandens filtras perduotos Charkivo srities viešosios tvarkos ir valstybės sienos apsaugos tarnybai „Samooborona“.

Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos garbės narys dėkoja už konkrečią paramą LKKSS Vilniaus apskrities skyriui.
Ačiū visiems aukojusiems, organizavusiems įrangos nupirkimą, tiesioginį pristatymą adresatui. Kartu mes jėga! Nesustokime.
Šlovė Ukrainai!

 

Paskelbta Rusijos agresija, VAS veikla.
 1. Džiugu nes kiekvienas įrenginys, ypač ryšių priemonės yra labai svarbus indėlis kovotojų gretose.

 2. Šaunuoliai visi paaukojusieji lėšų…
  Šaunuoliai nupirkę reikiamą įrangą…
  Šaunuoliai nupirktą įrangą nuvežę ir įteikę tiesiai į rankas ukrainos kariams…

  Šlovė Ukrainai, didvyriams šlovė…

  Akcija tęsiasi, kol tęsiasi karas Ukrainoje… Susidarys nauja pinigų suma – pirksime kitą reikiąmą ukrainos kariams įrangą… Aukokime, aukokime kiek galime einamuoju momentu…

 3. Ir mintys tapo kūnu. Šitaip supratau žinią, kad už valdybos skirtą 1000 eurų ir narių tikslines aukas buvo nupirktos šios dovanos, skirtos Ukrainos didvyriams, kovojantiems ir už mūsų laisvę ir nepriklausomybę, Manau, kad pagal kiekvieno VAS nario išgales ši akcija privalo būti tęsiama iki tol, kol rytų fašistų ordos bus išvytos iš broliškos Ukrainos žemės. Kad nariams nekiltų bereikalingų klausimų, reikalingas viešumas. Tam reikia skelbti kuo norime padėti (pinigais ar prekėmis), reikia braukti brūkšnį ir rinkliavą kas kartą pradėti vis iš naujo. Eilinei rinkliavai pasibaigus, privaloma skelbti aukotojų pavardes.

  • LKKSS VAS valdyba iš bendrų lėšų VŠĮ „Mėlyna ir geltona“ 1000 Eur skyrė 03-02 ir dar 03-03 tas lėšas pervedė. Aptariamu atveju Ukrainos kariams nuo LKKSS VAS perduota įrangos už 1764 Eur, t. y. šiek tiek daugiau, nei tuo metu buvo suaukota.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *