Užuojauta Vytautui Račkauskui

3 komentarai
Gediminas Juškevičius

Tikiuosi, kad VAS valdyba, kuri neskelbia savo veiklos planų, posėdžių protokolų, o apie renginius kartais praneša pavėluotai, ras galimybę nuvykti į Vytauto mamos laidotuves pagerbti velionės ir tarti gyvą užuojautos žodį Valdybos pirmininko pavaduotojui.

Vytautas Račkauskas

Labai ačiū už pareikštą užuojautą VAS valdybos nariams. Ir dėkui Gediminui Juškevičiui ir kitiems mūsų bendruomenės nariams už pareikštą užuojautą – „telefono ragelis”, tiksliau mobilus asmeninis telefonas nuolat skamba, skambinant bendražygiams – kariuomenės kūrėjams. Deja atvykti į laidotuves buvo sudėtinga: Kelmė, kur vyko mamos laidotuvės, visgi nuo Vilniaus yra per 200 km; antra – laidotuvės buvo labai operatyvios (mama mirė rugpjūčio 15 d., tą pačią dieną buvo pašarvota, ir kitą dieną, po pietų buvo palaidota, nes lauke, pavėsyje buvo 33 laipsniai karščio, teko suktis greitai).

Gedimino nuomonė

Ir dar. 1.Pulkininkas Arūnas Dudavičius savo laiku buvo SKAT Alytaus ir Vilniaus rinktinių vadu, tarnavo kitose KA struktūrose. Mūsų tinklalapyje buvo paskelbta jog jam liepos 31 sukako 60 metų. Nežinau nei vieno karininko, kuris taip rūpintųsi kariais savanoriais, būtų tiek nuveikęs patriotiškų darbų. Jo dėka įvyko SKAT 30-mečio paminėjimas, kurio metu padėkomis ir medaliais buvo apdovanota aibė karių, ypač karininkijos, tarnavusių 10-tyje SKAT rinktinių. Tačiau VAS tinklalapyje nėra nei vieno pasveikinimo jubiliejaus proga šiam garbingam žmogui. 2. Kita situacija. Mirė Vytauto Račkausko mama. VAS įskaitoje yra apie 150 narių. Žinau, kad ne visiems Vytautas patinka, ypač tiems, kurie nieko nenori duoti, bet sau dėmesio reikalauja. Tačiau negi visi 150-mt narių nepajuto gailesčio Vytautui, netekus motinos, kad po Valdybos pranešimu- užuojauta neatsirado nei vieno, kuris apie tai parašytų? Apibendrinant: negi mes visi tokie … (kiekvienas spręskit apie save pats)? Ačiū Dievui, kad putė pradėjo ne nuo Lietuvos.

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *