„Vasario 16 prieš šimtą metų“

Tokia tema vasario 13 d. vakare vyko diskusija Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovėje.

Karo istorikas profesorius Valdas Rakutis ir Lietuvos kariuomenės kūrėjas savanoris, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto doktorantas, ats. mjr. Gintautas Jakštys labai gyvai diskutavo apie 1918 m. Vasario 16-osios aktą, kaip prie šio akto buvo prieita ir kas sekė toliau.
Dėkodamas diskusijos dalyviams, ramovės vedėjas dim. pulkininkas Romas Žibas išreiškė viltį, kad profesorius Valdas Rakutis ir doktorantas Gintautas Jakštys dar ne kartą pakvies į diskusiją ir kitomis Lietuvos istorijos temomis.
Renginio pabaigoje koncertavo profesoriaus Tado Šumsko vadovaujamas Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės Vyrų choras „Aidas“.

Arturo Čiro informacija ir nuotraukos

 

Paskelbta Fotogalerija, Naujienos, VAS nariai.
  1. Gražu, kad yra kam pasakoti apie Vasario 16-ąją. Dar gražiau, kad yra kam klausyti pasakojimų apie Vasario 16-ąją. Gražiausia, kai visa žinutė pateikta apie diskusiją yra tiksli …. visoms LK ramovėms jau keli metai vadovauja VEDĖJAI; o Romas Žibas yra DIMISIJOS plk. (labai sena žinia, kad bet koks LK atsargai priklausęs karys sulaukęs 60 metų tampa dimisijos kariu). Ir dėkoju už aktyvų informacijos skelbimą LKKSS VAS svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *