Vilniaus valdininkai pasityčiojo iš laisvės kovotojų atminimo

2018-09-14 Lukiškių aikštėje „ruošiamasi“ Tautų mugei. G.Genzbigelio nuotr.Rugsėjo 15 – 16 d. Vilniuje vykusios Tautų mugės metu Lukiškių aikštėje ant šimtmečio rato, kur palaidotos kovų už Lietuvos laisvę relikvijos, laipiojo šventės dalyviai gal net nesuprasdami, kad po jų kojomis – dalis mūsų Tautos didvyrių.

Skaitytojų dėmesiui  Lietuvos nepriklausomybės Gynimo Sausio 13-osios Brolijos pirmininko, LKKSS VAS nario Kasparo Genzbigelio susirašinėjimas šia tema su Vilniaus miesto savivaldybe:

Nuo: Kasparas Genzbigelis 
Data: 2018 m. rugsėjo 17 d. 12:30
Tema: Re:
Kam: savivaldybe <savivaldybe@vilnius.lt>

2018 m. rugsėjo 14 d. apie 14 val. Lukiškių aikštėje pamačiau grubų viešosios tvarkos pažeidimą, kurį užfiksavau nuotraukose ir pasiunčiau jums, kad imtumėtės priemonių šiam amoraliam veiksmui užkardyti. Informavau policiją. (Vakaro Žinios, Šeštadienis 09. 15  Sumindžiotos istorinės relikvijos
Kaip matosi nuotraukose, didžiulė palapinė buvo statoma tiesiogiai ant PAŠVENTINTŲ RELIKVIJŲ dangčio „pagerbti ir atminti PER AMŽIUS KOVOJUSIEMS IR ŽUVUSIEMS UŽ LIETUVOS LAISVĘ“.
Tik mano  ir Vakaro žinių žurnalistės J. Gafurovos  pastangų dėka scena po keleto valandų,  buvo perkelta truputi atokiau.
Manau, kad šis veiksmas išniekinant  palaidotas relikvijas prilygsta PROVOKACIJAI IR TURI TAUTINĖS NESANTAIKOS KURSTYMO POŽYMIŲ. Sekančią dieną aikštėje vyko Lenkiškų mokyklų renginys, kur mokiniai ir mokytojai TOLIAU trypė ant šios Šventos vietos. Tik mūsų pastangų dėka pasisekė, kad neį vyktų konfliktas ir gražus renginys netaptu provokacija. Manau, kad Savivaldybė turi padėkoti mums už pilietinę iniciatyvą šalinant tos provokacijos galimus padarinius ir PRIVALO NUBAUSTI ŠIOS PROVOKACIJOS RENGĖJUS.
  
Lietuvos nepriklausomybės Gynimo Sausio 13-osios Brolija  K. Gasparas Genzbigelis


2018 m. rugsėjo 17 d. 08:00, savivaldybe <savivaldybe@vilnius.lt> rašė:

Gerb. Interesante,
Informuojame, kad Jūsų siųstas laiškas atmestas. Vadovaujantis Viešojo administravimo įstatymu ir Vilniaus miesto savivaldybės reglamento nuostatomis elektroniniu būdu pateiktas prašymas sudaromas taip, kad prašymą gavusi institucija galėtų atpažinti elektroninio dokumento formatą, atpažinti prašymo turinį, identifikuoti elektroninį parašą ir prašymą pateikusį asmenį. Jei siunčiami tik dokumentų priedai, siuntėjas elektroniniame laiške privalo nurodyti tikslią paslaugą, savo kontaktinius duomenis ir nurodyti kas yra faktinis šių dokumentų gavėjas, nepateikus visos reikiamos informacijos prašymai nenagrinėjami.  Todėl maloniai, prašome, patikslinti Jūsų siunčiamą laišką pagal aukščiau išvardintus kriterijus.

Pagarbiai

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos
E. miesto departamento
Interesantų aptarnavimo skyrius
www.vilnius.lt


Iš: Kasparas Genzbigelis
Išsiųsta: 2018 m. rugsėjo 14 d., penktadienis 16:27
Kam: savivaldybe <savivaldybe@vilnius.lt>
Tema:

2018-09-14 Lukiškių aikštėje „ruošiamasi“ Tautų mugei. G.Genzbigelio nuotr.


Paskelbta Naujienos, VAS nariai.
  1. Nuoširdus ačiū Lietuvos kariuomenės kūrėjų svetainės atsidavusiems tam darbui žmonėms – SAVANORIAMS. Manau mes visi turime prisiminti, kur ir kodėl ėjome SAVO NORU. Todėl nesustokime vietoje ir eikime toliau savo pasirinktu keliu, kuriuo einame širdies vedami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *