ATAS būrio vyrai susitiko su Kalesninkų mokyklos moksleiviais

2015 m. balandžio 15 dieną Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos lazerinėje šaudykloje susirinko moksleiviai iš Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinės mokyklos (Šalčininkų raj.) ir LKKSS Vilniaus apskrities skyriaus ATAS būrio nariai. Kontaktai su šia mokykla buvo užmegzti, kai Aukščiausios Tarybos apsaugos skyriaus būrio nariai 2014 m. pabaigoje dovanojo šiai mokyklai lietuviškas knygas. Daugiau informacijos skaityti čia:

LKA lazerinėje šaudykloje dalyvavo dešimt moksleivių kartu su mokyklos direktore Renata Aukščioniene ir LKKSS VAS nariai Alfredas Šklenskas, Artūras Čiras ir Gintautas Šniras. Savo brangų laiką ir dėmesį mums skyrė ir LKA viršininko pavaduotojas kariniam rengimui LKKSS VAS narys plk.ltn. Valerijus Šerelis.

Instruktoriaus padedami organizavome šaudymo varžybas iš ilgų ir trumpų ginklų. Nugalėjo draugystė, visi šaudymo varžybų dalyviai pasirodė labai gerai. Išsiskirstėme su gera nuotaika, būdami ramūs dėl  šaunios augančios jaunosios kartos.

Parengė: LKKSS VAS narys Gintautas Šniras

Paskelbta Naujienos, VAS veikla.
    • Ypatinga šaunuolė yra Kalesninkų pagrindinės mokyklos direktorė, kuri suorganizavo vaikus atvykti į Vilnių, pranešė VASV apie atvykimą ir tokiu būdu susirado ATAS būrio vyrus bei pasiūlė jiems „pasirungti“ LKA lazerinėje šaudykloje. Dėkui ir LKKSS VAS nariui E. Tamulynui, kuris užsakė šią šaudyklą mokiniams. Na, o visiems kitiems dalyviams jau padėkota.

  1. Puiku, kad draugystė tarp Kalesninkų pagrindinės mokyklos bendruomenės ir LKKSS VAS (ATAS būrio) tęsiasi… O ypač šaunuolė mokyklos direktorė, kad yra aktyvi ir skatina mokykloje patriotizmą, net tokia užslėpta forma „kaip pašaudymas iš lazerinių ginklų LKA“. Visi kiti „pridėją ranką“, kad akcija įvyktų ir pavyktų, taip pat nusipelno aukščiausios padėkos. Ši žinutė man buvo netikėta, bet ypač maloni… savanoriai kūrėjai investuoja savo laiką ir energiją į ateitį – jaunimą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *