Atsiimkite užsakytą LKKSS VAS puodelį

LKKSS VAS valdyba užsakė ir jau pagaminti puodeliai su LKKSS VAS simbolika. VAS nariai, iš anksto užsakę puodelius, jau gali juos atsiimti. Kreipkitės į VAS valdybos pirmininką arba iždininką. Daugiau detalių sužinosite paspaudę (suaktyvinę) informacijos pavadinimą.

Puodeliai yra standartinio – 300 ml dydžio, juodos spalvos, su LKKSS VAS ženklu vienoje pusėje, ir užrašu „Buvome, esame, būsime!” – kitoje puodelio pusėje.

Iš anksto užsakyto vieno puodelio kaina – 4,50 eur. Jeigu jūs užsakėte daugiau negu vieną puodelį, prašau šią sumą padauginti iš atitinkamo skaičiaus. Jeigu banko pavedimas daromas ne iš jūsų SWEDBANK sąskaitos, papildomai BŪTINAI SUMOKĖKITE 0.35 eur. Banko pavedimas daromas į VAS sąskaitą SWEDBANK‘e –  Nr. LT86 7300 0100 0244 8049. Būtina pavedime nurodyti, kad tai „Mokestis už puodelius“.

Užsakytus puodelius išduoda VAS valdybos pirmininkas ir/ar VAS valdybos iždininkas iš anksto sutartu laiku.

Tie VAS nariai, kurie iš anksto nerezervavo puodelių, ir iki puodelių gamybos pabaigos neužsakė ir nesumokėjo už juos, vėliau irgi galės įsigyti VAS puodelius, bet didesne kaina – po 7 eurus. Skirtumas tarp puodelių gamybos ir pardavimo kainos bus skirtas VAS veiklai finansuoti. Tokį sprendimą priėmė VAS valdyba.

Paskelbta Skelbimai, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *