Kariuomenės kūrėjai atnaujino žvalgo-stebėtojo įgūdžius

4 komentarai

Sveiki,
tikrai buvo smagu saviškių tarpe sėdėti ant kėdės ir visą dieną smagiai „zubryti” mūsų mylimiausio kaimyno turimos karinės technikos tipus. Pasirodo, kad ir primiršę gerokai esam kiek naikinančių mašinų ši tarakonų/koloradų valstybėlė prikūrusi, kuri sočiai ir tingiai Europai atneštų savo saulę :)) Na nieko, tipus pasikartojom, sekantį kartą išbandysim gal kokius granatsvaidžius, kad užsitikrinti teorines žinias. Buvo šaunu, šaunuolis instruktorius (senatvė, pavardę pamiršau, gal Labanauskas)nuvarginom mes jį klausimais, nes labai norisi žinoti kur geriau pataikyti ir kaip dega ta technika. Ačiū ir Aleksėjui Gaiževskiui už arbatėlę po mokymų, tikrai pasijunti, kad kartu su tarnaujančiais mūsų vyrais galėtume vardan Lietuvos daug nuveikti, jeigu to prireiktų.

Po pratybų dienos jaučiausi pasikrovęs teigiama energija – ir su bendražygiais pabūta, ir pasimokyta kaip priešą identifikuoti, ir su kariškiais pabendrauta. Va dėl tokio rezultato iš tikro verta būti tokioje organizacijoje.

Džiaugiuos, kad Lietuvoje yra tokių organizacijų kurie ne iš tribūnų rėkia apie Tėvynės meilę, bet realiai aukoja savo asmeninį laiką, mokosi ir ruošiasi realiai prisidėti prie Tėvynės gynybos. Kol yra tokie vyrai (ir moterys tikiuos) kaip LKKSS VAS tai bus kam ginti Lietuvėlę ir „kolorado vabalai” bus traiškomi visomis įmanomomis priemonėmis tik peržengus mūsų valstybės sienas….kaip sakoma linkėjimai „žaliems žmogeliukams”, mes jūsų laukiame :), kas jūs tokie mes žinome, o į kurią vietą smogti, kad tikrai skaudėtų žinių turime…

Vytautas Račkauskas

Vakare žiūriu „Žinias” per televiziją (gegužės 20 d.) apie įvykius Ukrainoje ir matau – „važiuoja tankas T-90″… Tuomet ir supratau: žvalgybos kurso ekspertas labai profesionaliai pravedė mokymus. Tą galiu teikti, kaip 20 metų dėstantis paskaitas Vilniaus universitete. Labai intensyvi ir naudinga savanoriams kūrėjams diena JLMC – jei negalėsim kautis, tai bent žvalgyba prisidėsim. Ir čia amžius ne riba: tereikia turėti dvi akis ir galvoje žinias, kurias ir suteikė žvalgybos ekspertai (auditorijoje). Laukiu kitų kursų. Ačiū visiems prisidėjusiems prie jų organizavimo: visą dieną buvo nuoširdi ir dalykiška atmosfera. Mokytojai – profesionalai, klausytojai – su ypač aukšta motyvacija. Pajuokausiu: „žalieji žmogeliukai” nebandykit kirsti Lietuvos, t.y. NATO, sienos – jus stebės akylos savanorių kūrėjų akys… be to, dar su ginklu rankose”.

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *