Kodėl verta tapti kariu?

Septynios priežastys dėl kurių verta eiti kario keliu: garbė, pareiga, mokslai, karjera, draugai, nuotykiai, pinigai.  Skaityti daugiau…

Garbė. Tarnaudamas Tu užtikrini savo šalies, jos žmonių ir savo šeimos saugumą. Kariuomenėje supranti, kiek svarbu komandinis darbas ir galimybė pasitikėti vienas kitu. Bendraminčių-adrenalino mėgėjų būryje visuomet smagu, o tikra kariška draugystė išlieka visam gyvenimui.

 

Draugai. Kariuomenėje supranti, kiek svarbu komandinis darbas ir galimybė pasitikėti vienas kitu. Bendraminčių-adrenalino mėgėjų būryje visuomet smagu, o tikra kariška draugystė išlieka visam gyvenimui.

 

Pareiga. Apie tai kalba svarbiausias šalies įstatymas. Kas jei ne aš? Daugiau nei prieš tūkstantį metų vienas filosofas yra pasakęs, kad kilnus žmogus reikalauja iš savęs, o prastuolis –  iš kitų.

Mokslai. Įgysi specialybę ir turėsi galimybę ją tobulinti profesinės karo tarnybos metu. Beveik visos Lietuvos kariuomenės pajėgos turi savo mokymo centrus, kuriuose kursai vyksta praktiškai ištisus metus. Jeigu to negana, tai kviečiame į Lietuvos kariuomenės mokyklą – ten vyksta karjeros kursai.

Karjera. Aiški ir belieka kopti jos laiptais. Būni geriausias tarp NPPKT karių ir pirmasis renkiesi profesinės karo tarnybos vietą. Padalinyje aktyviai dalyvauji pratybose, sumaniai vykdai pareigas  ir būsi pastebėtas. Juk ne veltui sakoma, kad su bet kuo į žvalgybą neinama.

Nuotykiai. Išgyvenimo kursas, naktiniai žygiai, šuoliai su parašiutu, ginklų testai ar šaudymai – šiuolaikinės kariuomenės ir kario kasdienybė. Pratybos, kurių tikrai nepasiūlys nei vienas dažasvydžio ar airsofto klubas.

Pinigai. Tikrai geras atlygis profesinės karjeros pradžioje ir visos socialinės garantijos. Taip pat siūlome atidžiai susipažinti su lengvatomis teikiamomis profesinės tarnybos kariams.

 

Panaudota interneto svetainės  www.karys.lt informacija

V.Balkūno, A.Pliadžio, E.Žygaičio ir L.Bratiko nuotraukos.

Paskelbta Naujienos, Pilietinė gynyba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *