Konkrečiais veiksmais stiprinkime Lietuvos kariuomenę

LKKSS VAS valdyba, įgyvendindama vieną svarbiausių Sąjungos tikslų – remti ir stiprinti Lietuvos kariuomenę bei vykdydama prisiimtus įsipareigojimus pagal 2015 m. balandžio 17 d. pasirašytą LK SP ir LKKSS VAS bendradarbiavimo sutartį, balandžio-gegužės mėn. kvietė skyriaus narius įsijungti į konkrečios informacijos rinkimą. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę (suaktyvinę) informacijos pavadinimą.

Džiugu, kad į VAS valdybos kvietimą atsiliepė būrelis vilniečių, kurie buvo instruktuoti profesionalių karių, ir kurių pirmuosius paramos vaisius jau gauna LK Sausumos pajėgų štabas. Akivaizdu, kad LKKSS VAS narių konkreti parama labai prisideda prie profesinės karo tarnybos ir atsargos/ dimisijos karių tarpusavio draugiškų santykių stiprinimo ir plėtojimo.

Raginame ir kitus VAS narius, galinčius periodiškai skirti laiką informacijos, reikalingos Lietuvos kariuomenei, rinkimui, drąsiai atsiliepti ir informuoti VAS valdybos pirmininką apie savo pasiryžimą konkrečiu darbu remti ir stiprinti Lietuvos kariuomenę.

 

Paskelbta Naujienos, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *