Nustatyta kariuomenės kūrėjų sklypo Liepynės kapinėse priežiūros tvarka

2014-07-02 VAS kapinių tvarkymas. Foto G. Jurčiukonio2014 m. liepos 1 d. LKKSS Vilniaus apskrities skyriaus valdybos posėdyje buvo nutarta, kad Liepynės kapinėse esantį kariuomenės kūrėjų sklypą rotacijos būdu prižiūrės kiekvienas būrys. Liepos mėn. už tai yra atsakingas Geležinio Vilko būrys, o rugpjūčio mėn. – KAM būrys.

Nieko nelaukdami ,,vilkai“ jau kitą dieną nuvyko į Liepynės kapines įvertinti situaciją bei atlikti kosmetinius būtiniausius patvarkymus. Tikrai bendražygiška yra tai, kad šią misiją atliko būrio vadas plk. ltn. G. Jurčiukonis ir būrio dvasia mjr. P. Kasteckas.

Puikus pavyzdys pademonstruotas. Belieka tik visiems priprasti prie minties, kad tai jau mūsų ginklo brolių kapinės ir jų sutvarkymas bei prižiūrėjimas yra kiekvieno garbės reikalas nelaukiant jokių rotacijų. Nuvežkime prie paminklo ir savo šeimų narius, artimuosius.

2014-07-02 VAS kapinių tvarkymas. Foto G. Jurčiukonio 2014-07-02 VAS kapinių tvarkymas. Foto G. Jurčiukonio 2014-07-02 VAS kapinių tvarkymas. Foto G. Jurčiukonio

Informaciją parengė A. Daugirdas ir G. Jurčiukonis

Paskelbta Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *