Ukraina nėra NATO nare dėl savo kaltės. Bet po pergalės bus Aljanse

Kam tarnauja antinato propagandonai? –
iš kovo 26 d. Ukrainos savanorio, LKKSS VAS garbės nario biologijos profesoriaus Evgen Dykyj įrašo Facebook sienoje:

2022-03-26 01:04

Keista, kad daugybė iš pažiūros išsilavinusių ir protingų žmonių (tačiau turbūt raktinis žodis yra „tarsi“) elgiasi kaip įžeisti maži vaikai ir tokiu būdu padeda patyrusiam suaugusiam priešui.
Stebėkime rankas:
1) NATO pagal apibrėžimą yra GYNYBINĖ sąjunga, kuri turi ginti savo nares, o ne „taiką visame pasaulyje“;
2) nesame NATO nariai ir ne dėl ne savo kaltės – kol buvo galimybių langai, žaidėme daugiavektoriškumą ir draugavome su raška; todėl NATO mums neturi jokių įsipareigojimų ir neturi jų ne todėl, kad aljansas būtų blogas, o dėl tos pačios priežasties, kodėl, pavyzdžiui, neturime įsipareigojimų Burkina Fasui ar Butanui – nes nesudarėme atitinkamų sutarčių su jais;
3) nepaisant to, kad NATO nėra niekuo įsipareigojus, iš Aljanso šalių gauname didžiulį kiekį ginklų ir žvalgybos informacijos realiame laike, o be šios pagalbos mūsų karas atrodytų visai kitaip;
4) NATO patikimai apsaugojo savo nares nuo Rusijos agresijos ir bet kurios iš jų puolimas automatiškai reikš karą iš karto su visomis Aljanso šalimis;
5) Rusija kaip galutinį tikslą sau kelia nepriklausomos Ukrainos panaikinimą, atrodo, kad dabar net debilai tai supranta, o tuos, kurie vis dar nesupranta, belieka užjausti dėl protinio neišsivystymo ir daugiau su tokiais individais nebevargti;
6) Rusija apsiputojusi primygtinai reikalauja, kad Ukraina atsisakytų narystės NATO perspektyvų – ir kodėl taip daro? Teisingai, nes (žr. 5) punktą) ji siekia jei ne dabar, tai šiek tiek vėliau, pasiekti savo tikslą: panaikinti Ukrainą, o jei Ukraina pagaliau įstotų į NATO, tai su šia svajone tektų atsisveikinti, nes – žr. 4) punktą .
Sudedame 1-6 punktus ir gauname atsakymus į du klausimus iš karto: a) ar mums reikia NATO, ir b) kam iš tikrųjų dirba visi keistuoliai ir debilai, įtikinėjantys mus priešingai?
Ir nesvarbu, ką jie patys apie tai galvoja savo „išminties bokštuose“ – tikroji jų pastangų, samprotavimų ir infantilios „nuoskaudos“ naudos gavėja yra Rusija, ir niekas kitas.
Galiausiai pažvelkime į iš pažiūros „neįveikiamą“ mūsų naudingų puilų idiotų argumentą: „NATO mūsų nenori“.
Taip, NATO visus sprendimus priima bendru sutarimu, ir dabar nėra sutarimo priimti Ukrainą, tai faktas. Be to, esame stumiami į visiškai nepatogią loginę konstrukciją: kadangi NATO dabar nepasirengusi mūsų priimti, tai mums to nebereikia ir ateityje, ir mūsų ten niekada nepriims.
Tai absoliučiai kvaila situacijos „čia ir dabar“ ekstrapoliacija į artimiausią ir vidutinės trukmės laikotarpį, tuo tarpu visi, kurie tai kartoja „kažkodėl“, pamiršta, kad ir su susitarimu su ES dėl asociacijos, ir su beviziu režimu, ir su narystės ES perspektyva buvo taip pat – iš pradžių buvo atsisakoma ar kalbama apie „tolimas perspektyvas“, o eigoje situacija keitėsi ir tai, kas vakar buvo neįmanoma, tapo realybe šiandien.
Na taip, gali būti naujausiosios istorijos mažaraštis ir nežinoti, kad su Vidurio Europos ir ypač Baltijos šalių naryste ES ir NATO viskas buvo lygiai taip pat – nuo pasisakymų apie „absoliutų perspektyvų trūkumą“ iki dabartinės pilnateisės narystės abiejose sąjungose ir „vyresniųjų“ Aljanso narių kontingentuose, šiandien saugojančiuose naujus narius nuo galimos Raškostano agresijos. Bet juk buvo neįmanoma nepamatyti mūsų trijų ukrainietiškų „europietiškų precedentų“.
Tai kodėl mūsų ‚būsimieji studentai“ taip desperatiškai verkia?
Teisingai, nes jų trapūs, kvaili balseliai įsilieja į galingą Kremliaus propagandos simfoniją, ir todėl jų infantiliomis emocijomis ir trumpalaike atmintimi labai stropiai žaidžia profesionalūs propagandonai su kiaulių akimis
Štai jums ir visas Stoltenbergas, o visa kita – nuo piktojo, tai yra, nuo puilo.
Mes laimėsime, o po pergalės būsime NATO – kad būtume paskutinė ukrainiečių karta, kuriai teko kovoti mūsų žemėje, o ne kur nors toli taikos palaikymo misijose. Слава Україні (Šlovė Ukrainai).

gazeta.ua
obozrevatel.com 2022-03-26 13:39

Paskelbta Rusijos agresija, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *