Kviečiame LKKSS VAS narius dalyvauti šventėje Marijampolėje

Gegužės 17 d. 11.30 val. Marijampolėje vyks Kariuomenės ir visuomenės vienybės šventė.  Visi šventės svečiai galės iš arti susipažinti su Lietuvos kariuomenės ir Lietuvoje dislokuotais sąjungininkų kariais. Šventėje su savo ekspozicija planuoja dalyvauti ir LKKSS VAS nariai. Bus VAS palapinė, nedidelė parodėlė ir kt. Daugiau informacijos apie tai sužinosite paspaudę (suaktyvinę) informacijos pavadinimą:

Nuo pistoleto iki sunkiojo kulkosvaidžio ir artilerijos pabūklo, nuo visureigio iki šarvuočio – visą pėstininkų ginkluotę ir kovos techniką pristatys Sausumos pajėgų kariai.

Visi, norintys įsijausti į kario naujoko gyvenimą, galės išmėginti savo jėgas stovykloje „Tapk kariu dienai“, kurioje be jokio specialaus pasiruošimo galės įgyti paprasčiausių ir svarbiausių kiekvienam kariui žinių. Karo inžinieriai renginyje pristatys išminavimo ir apsaugos nuo masinio naikinimo ginklo įrangą, mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ kovotojai šventės lankytojams suteiks galimybę aplankyti taktinę vadavietę – vietą, iš kurios valdomas visos brigados mūšis.

Renginyje prisistatys ir visi Lietuvoje dislokuoti NATO sąjungininkų kariai. Prie LK Sausumos pajėgų bus įsikūrę JAV, Vokietijos ir Portugalijos kariai, o prie Karinių oro pajėgų – NATO oro policijos misiją tuo metu atliksiantys Norvegijos ir Italijos karinių oro pajėgų kariai.

Kaip visuomet šventėje daug dėmesio bus skirta istorijai – norintieji galės apžiūrėti partizanų bunkerio maketą, partizanų ginkluotę, susipažinti su partizanų buitimi ir gyvenimo sąlygomis.

Šventės detalės programoje:

LK ir visuomenės vienybės diena PROGRAMA

Paskelbta Skelbimai, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *