LiGSA ir LKKSS VAS pranešimas

Su Krašto apsaugos viceministru aptarti visuotinio pilietinio pasipriešinimo ir visuotinės gynybos klausimai

2021 m. gegužės 5 d. Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos viceministro Žilvino Tomkaus kvietimu Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos (LKKSS) ir Lietuvos Ginklų savininkų asociacijos (LiGSA) atstovai dalyvavo pasitarime Visuotinio pilietinio pasipriešinimo ir visuotinės gynybos strateginiais klausimais.

Viceministro inicijuotame pasitarime su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento bei Gynybos politikos grupės vadovais ir specialistais aptarti Lietuvos piliečių, ginklų savininkų bei juos vienijančių visuomeninių organizacijų dalyvavimo Visuotiniame pilietiniame pasipriešinime ir Visuotinėje gynyboje plėtros klausimai, taip pat esminiai aktualių teisės aktų rengimo ir derinimo, sprendimų bei teisėkūros procedūrų raidos klausimai ir perspektyvos.

Pasitarime dalyvavo LKKSS valdybos atstovas ryšiams su Seimu, LKKSS Vilniaus apskrities skyriaus (VAS) valdybos pirmininkas, Nepriklausomybės atkūrimo akto signataras Saulius Pečeliūnas ir LiGSA valdybos pirmininkas, advokatas Arūnas Marcinkevičius.

LiGSA ir LKKSS VAS valdybų informacija

2021 m. gegužės 5 d.

Paskelbta Naujienos, Pilietinė gynyba, VAS veikla.
  1. Malonu matyti ir skaityti apie rimtus darbus. Šioje srityje jų dar – labai, labai daug! Šaunu, kad nenuleidžiate rankų. 😉 (y)

  2. „..organizacijų dalyvavimo Visuotiniame pilietiniame pasipriešinime ir Visuotinėje gynyboje plėtros klausimai, taip pat esminiai aktualių teisės aktų rengimo ir derinimo, sprendimų bei teisėkūros procedūrų raidos klausimai ir perspektyvos”. Iš pranešimo supratau, kad per 30 metų nieko nepadaryta, kad patriotiškai nusiteikusi visuomenė, esant priešo agresijai, galėtų prisidėti prie Tėvynės gynimo. Manau, kad patriotai 40-tais m. neprašę okupantų valdžios leidimo Tėvynei ginti, reikalui esant, to paties neprašys ir prorusijiškos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *